Pytania i odpowiedzi
1. Kto może ubiegać się o kredyt firmowy?

O kredyt firmowy, jak sama nazwa wskazuje, może ubiegać się każde przedsiębiorstwo. Oferty banków są jednak zróżnicowane ze względu na staż przedsiębiorstwa (nowe firmy dopiero rozpoczynające działalność także mogą ubiegać się o kredyt) oraz wielkość przedsiębiorstwa. Inną propozycję otrzyma od banku przedsiębiorca prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą, mikro lub małe przedsiębiorstwo, a inną duże przedsiębiorstwo.

2. Czy podane przeze mnie dane osobowe we wniosku o kredyt w serwisie srodkidlafirm.com są bezpieczne?

Tak, dbamy o bezpieczeństwo podanych przez Ciebie danych osobowych. Nasza spółka - AJA MEDIA Sp. z o.o. (właściciel portalu srodkidlafirm.com) - posiada wdrożoną politykę bezpieczeństwa.

3. Jak poznać oferty kredytów przygotowane przez Ekspertów naszego serwisu?

Wystarczy, że wypełnisz formularz znajdujący się na stronie (patrz: zakładka w menu 'wniosek') i prześlesz go do nas. My zajmiemy się resztą. Spośród morza ofert wybierzemy te najbardziej korzystne.
Po przesłaniu formularza oczekuj na kontakt telefoniczny od konsultanta, który przedstawi Ci propozycję kredytu i dopasuje warunki do Twoich potrzeb.

Tak, zgadzam się.
Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony. Dzięki nim możemy oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?
Dlaczego nas
opuszczasz?
Dziękujemy za Twój poświęcony czas.
Przykro nam, że nasza oferta nie spełniła Twoich oczekiwań. Mamy nadzieję, że w przyszłości do nas powrócisz.